Tüm Ürünlerde %5 Nakit İskontosu!
1000 TL üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 1000 TL üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 1000 TL üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz! 1000 TL üzeri Tüm Alışverişlerinizde Kargo Ücretsiz!

Sıkça Sorulan Sorular

  • Alüminyum radyatör veya havlupan siparişinizi oluştururken ürünün ölçülerine özellikle dikkat etmenizi rica ediyoruz. Ölçü bilgileri tüm ürünlerde ürün detay sayfasında mutlaka belirtilmektedir. Eğer ölçü bilgisi olmayan bir ürün ile karşılaşmışsanız hemen satış danışmanlarımızı arayarak bilgi alabilirsiniz. 
  • Sipariş verirken sepetinizde aldığınız ürünlerin adet bilgisini de kontrol etmenizi rica ederiz.
  • Adres kısmı bilgilerinizi doğru girdiğinizden emin olunuz
  • Telefon ve mail ile iletişim kurduğumuz için bu bilgilerin doğru girildiğinden emin olunuz. Ürünle ya da operasyonumuz hakkında öğrenmek istediğiniz herhangi bir şey olursa 0 366 214 57 90 nolu telefon numarasından (08:30 -17:30) bizi arayabilir ya da [email protected] ye mail atabilirsiniz.
Ana sayfamızın üst kısmında bulunan ürün arama alanımızda aradığınız ürünün adı ya da ürün kodu bilgilerini girerek arama yapabilirsiniz.
Sitemizdeki kategorilerden istediğiniz ürünün dahil olabileceği kategorileri gezerek ürünleri inceleyebilirsiniz.
Aradığınız ürünü bu kısımdan bulamamanız halinde, hemen 0366 214 57 90  dan  (08:30-17:30) bizi arayabilir ya da [email protected] adresine mail atabilirsiniz. 
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
İndirim Fırsatları
Yükleniyor...